جوایز بخش نگاه ویژه دریا چهارمین جشنواره فیلم موج کیش

در ادامه مراسم اختتامیه که در میان بخش های آن تکه هایی از رمان ها و فیلم های مطرح جهان و ایران همراه با موسیقی فیلم های خاطره انگیز خوانده و پخش می شد، نامزدهای بخش بهترین دستاورد هنری به شرح محمود نظرعلیان برای بازی در «زوزه مرد»، مجید یوسفی برای طراح صحنه و لباس فیلم «زوزه مرد» و عرشیا نیک بین برای بازی در «موناکو» اعلام شد.

فیلمنامهِ یک شبه، به کار نمی‌آید

داور بخش فیلمنامه چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «موج» با بیان اینکه کیفیت فیلمنامه‌های راه‌یافته به جشنواره امسال آنچنان چشم‌گیر نبود، گفت: فیلمنامه‌های دریافتی جشنواره واقعا نباید در یک هفته منتهی به این رویداد نوشته و به دبیرخانه ارسال شود.

معرفی هیات انتخاب چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش، امید شمس، الهه نوبخت، بهمن ارک، آرش رصافی و کریم فائقیان مسئولیت انتخاب آثار بخش «ملی» چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش را برعهده داشتند.

جشنواره "موج" دچار حاشیه نشده است

هومن نادری کارگردان فیلم کوتاه بیان کرد که برخی از جشنواره‌ها استعدادهای اصلی را سرکوب می‌کنند اما جشنواره «موج» دچار حاشیه نشده است.

فرصتی که جشنواره «موج» به‌وجود آورد/ به‌روز شدن در سایه کرونا

ابراهیم حصاری دبیر چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تفاوت این دوره از جشنواره با دوره‌های پیشین گفت: مهمترین تفاوت این دوره نسبت به سال‌های گذشته این است که «موج» امسال در گستره جهانی برگزار می‌شود. این یک نقطه عطف برای جشنواره‌ای محسوب می‌شود که دوره سوم خود را با نمره قبولی طی کرده‌است.

چهارمین جشنواره فیلم «موج» حتما سال 99 برگزار می‌شود

مسعود رهبری عضو شورای سیاستگذاری جشنواره «موج» کیش با مثبت خواندن عملکرد این جشنواره بیان کرد که فیلمسازان هر ساله در انتظار برگزاری جشنواره «موج» کیش هستند و امسال هم حتما این رویداد سینمایی برگزار می شود.

جشنواره «موج» می تواند یکی از رویدادهای مهم کشورهای منطقه باشد/

دیر فنی جشنواره «موج» کیش: جشنواره «موج» می تواند یکی از رویدادهای مهم کشورهای منطقه باشد/ لزوم توزیع فعالیت‌های فرهنگی در سطح کشور مهرداد سلیمانی مدیر فنی چهارمین جشنواره فیلم «موج» کیش بیان کرد که این رویداد قابلیت این را دارد تا به یک جشنواره معتبر در کشورهای منطقه‌ تبدیل شود.

تعویق زمان برگزاری جشنواره موج

ابراهیم حصاری دبیر جشنواره موج با اعلام این خبر عنوان کرد با توجه به تاکید مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش، مبنی بر برگزاری هر چه بهتر رویدادهای فرهنگی و هنری؛ و همچنین با در نظر گرفتن کثرت اثار رسیده و نیز حصول به کیفیت و نتیجه بهتر، با تعویق اوایل شهریورماه برای برگزاری این جشنواره در نظر گرفته شده است.

فیلمهای جشنواره موج بر کرانه کیش اکران خواهد شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره ، 'ابراهیم حصاری: سه شنبه در نشست هیئت اجرایی سومین جشنواره 'فیلم و فیلمنامه کوتاه ' موج' در کیش افزود: این حشنواره در ساحل دریا برگزار خواهد شد و منحصرا تنها جشنواره ای است که طی سی سال گذشته در چنین فضایی برگزار می شود .

تمدید مهلت ثبت نام جشنواره فیلم کوتاه موج

به گزارش روابط عمومی جشنواره ، مجیدرضا مصطفوی مدیر اجرایی سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه «موج» درباره فرصت ثبت نام در این جشنواره گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر فیلمسازان و فیلمنامه‌نویسان و به پیشنهاد شورای سیاستگذاری، تیم اجرایی جشنواره و موافقت دبیر این رویداد، تصمیم بر تمدید مهلت ثبت‌نام تا پایان وقت اداری ۱۵ دی گرفته شد.

سومین جشنواره‌ی فیلم موج کیش، متفاوت‌تر از گذشته برگزار خواهد شد

ابراهیم حصاری دبیر سومین جشنواره فیلم موج کیش با اعلام این مطلب افزود: جزیره‌ی کیش این قابلیت را دارد که به کانون توجه اهالی فرهنگ و هنر کشور تبدیل شود و رویدادهای فرهنگی و هنری اخیر، دلیلی بر این ادعا است.